ZAPRASZAMY NA IV KONFERENCJĘ IHW O HERALDYCE I WEKSYLOLOGII

 

 

 

Cieszyn 6 – 8 września 2018

Konferencje w Cieszynie, organizowane od 2012 r., poświęcone są głównie heraldyce i weksylologii miejskiej i terytorialnej. Koszty tegorocznej konferencji w wysokości 510 PLN obejmują opłatę konferencyjną, zakwaterowanie (cztery noclegi w pokoju dwuosobowym z łazienką), wyżywienie oraz wycieczkę do Pszczyny (Muzeum Zamkowe, drewniane kościoły, zagroda żubrów) i pożegnalną kolację. Szczegółowe informacje będą stopniowo zamieszczane na naszej stronie internetowej www.instytutheraldyczny.pl.

TERMINY

Będziemy wdzięczni za wczesne zgłoszenie chęci uczestnictwa w konferencji.  Pełną wersję referatu (całość w PDF, dodatkowo osobno ilustracje w formacie JPG o rozdzielczości co najmniej 300 DPI) należy nadesłać do 31 lipca 2018.
Proszę kierować zgłoszenia, pytania i wersje referatów na adres alfredvex@o2.pl. Niezbędne są następujące dane: Imię i nazwisko, numer telefonu i adres mailowy.

REFERATY

Przyjmiemy propozycje referatów o długości 20-40 minut i komunikatów (10-15 minut). Referaty powinny być nowymi, nigdzie nie publikowanymi opracowaniami z przypisami i bibliografią.

Dalsze szczegóły dotyczące konferencji będą zamieszczane w KATEGORII “KONFERENCJE”.