System enova365 – moduł Handel i magazyn

Zarządzanie przedsiębiorstwem składa się przede wszystkim z zarządzania trzema głównymi jego składowymi, a mianowicie- finansami, pracownikami oraz składnikami majątku. Sprawowanie skutecznego nadzoru nad prawidłowością procesów zachodzących w tych składowych oraz odpowiednia ich koordynacja są kluczowe dla osiągania najlepszych rezultatów. Jednocześnie nadzór taki daje możliwość wychwytywania błędów i szybkie na nie reagowanie.

Enova365- kompleksowe zarządzanie dzień po dniu

Aby wspomóc przedsiębiorców w prowadzeniu działalności stworzono oprogramowania wspomagające zarządzanie. Programem takim jest produkty firmy Milestone (milestonedw.pl)- Enova 365. Składający się z trzech modułów:

 • Enova Finanse i Księgowość,
 • Enova Handel i Magazyn oraz
 • Enova Kadry i Płace.

Program Enova oparty jest na jednej, wspólnej dla modułów (Enova Finanse i Księgowość, Enova Kadry i Płace oraz Enova Handel) bazie danych. Dlatego też każdorazowe wydanie z magazynu wypełnione w module handel jest widoczne w Enova Księgowość i może od razu zostać zaksięgowane.

Enova Handel i Magazyn- skuteczna kontrola zamówień na każdym etapie

Oferowany moduł dedykowany do kompleksowego zarządzania procesem sprzedażowym i magazynowym- Enova365 Handel i Magazyn- stanowi narzędzie do sprawnego nadzorowania zamówienia Klienta od wystawionej oferty do wydanie towaru z magazynu. System stworzony został z myślą o różnorodnych działalnościach, dlatego też złożony jest z modułów, które dopasować można indywidualnie do założeń przyjętego modelu działalności. Oprogramowanie zapewnia kompatybilność z systemami zewnętrznymi, opartymi na szablonie WMS, z systemami zarządzania produkcją oraz z oprogramowaniami najpopularniejszych sklepów online. Jednocześnie zapewnia dostęp do wszystkich modułów z poziomu aplikacji mobilnej, co umożliwia dokonywanie zmian w statusach w czasie rzeczywistym.

Moduł Enova Handel i Magazyn zapewnia:

 • kontrolę nad aktualnym stanem magazynowym- zapewnienie odpowiedniej ilości przyjęć w stosunku do wydań, aby zapobiec brakom lub nadmiarowi towaru magazynowanego,
 • rejestrację wpływów (dostaw) towarów na stan magazynowy,
 • stworzenie planu dostaw i bezpośrednie generowanie zamówień dla dostawców,
 • wprowadzenie towaru magazynowanego na rynek sprzedaży- bezpośrednie stworzenie oferty i przekazanie jej do sklepu internetowego,
 • generowanie zamówień z poziomu aplikacji,
 • zarządzanie zamówieniami- hierarchizowanie, nadawanie odpowiednich statusów realizacji,
 • tworzenie raportów magazynowych i sprzedażowych,
 • kompleksowe śledzenie procesu sprzedażowego- dostępne dla każdego pracownika pracującego w module
 • dostępność do informacji zapisywanych w module również dla modułów Enova Fnanse i Księgowość oraz Enova Kadry i Płace

Dodatkowa funkcjonalność- Moduł Kontrahenta Enova

Firma Milestone (milestonedw.pl), wychodząc naprzeciw wymaganiom Klientów, Kontrahentów i przedstawicieli handlowych wdrożyła do systemu Enova365 wyjątkowe na rynku rozwiązanie- Moduł Kontrahenta Enova. Zapewnia on bezpośredni wgląd w aktualne stany magazynowe, przeglądanie ofert oraz umożliwia dokonywanie rezerwacji i zamawianie w czasie rzeczywistym. Moduł ten zdecydowanie przyspiesza i ułatwia komunikację na linii Kontrahent- Przedsiębiorca, pomijając konieczność konsultacji w sprawie dostępności towaru.

Milestone- kompleksowe oprogramowanie, kompleksowe wsparcie- wdrożenia Enova

Uzupełnieniem programu Enova są dwa pozostałe moduły w ofecie firmy Milestone (milestonedw.pl):

 • w zakresie zarządzania finansami jest nim oprogramowanie Enova365 Finanse i Księgowość
 • w zakresie zarządzania personalnego jest nim oprogramowanie Enova Kadry i Płace.

Korzystanie z modułów jest intuicyjne i bezproblemowe. Wychodząc jednak naprzeciw swoim Klientom firma Milestone zapewnia system wsparcia po zakupie oprogramowania. System wdrożenia Enova jest złożony z dedykowanych dla danego podmiotu bezpłatnych webinarów online z obsługi i dostępnych funkcjonalności . Istnieje również możliwość przeprowadzenia szkolenia w miejscu prowadzenia działalności z ekspertem firmy Milestone. Wdrożenia Enova są również dostępne dla Klientów całodobowo i z dowolnego miejsca w ramach utworzonych instruktaży wideo, e-booków i podcastów.